Hudební produkce

PRODUKCE A NAHRÁVÁNÍ

Portfolio naší produkční činnosti lze rozdělit na dvě částí. Na tzv. offline a online sekci. Offline sekce zahrnuje veškeré nahrávací služby a naopak online sekce organizaci a samotnou realizaci kulturních událostí. Nabízíme tak kompletní produkční služby, díky kterým dokážeme realizovat vaše nápady.

Nahrávání

Velmex Productions disponuje malým domácím nahrávacím studiem, které je připraveno na realizaci vašich nápadů. Nahrávání probíhá v Praze Kobylisích. Nabízíme také mobilní nahrávání, kdy s technikou přijedeme až k vám.

Naše studio se zaměřuje spíše na menší projekty. Větší projekty je možné zrealizovat v některém z partnerských nahrávacích studií. Rádi u nás uvítáme sólové zpěváky a muzikanty, rapery, menší kapely, atd. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv nápadem. Pomůžeme vám zrealizovat vaše plány. Ať už je to vlastní autorská píseň, ke které potřebujete vytvořit hudební podklad, hip-hopová pecka, se kterou chcete zbořit hitparády nebo třeba zamilovaná písnička pro zvlhčení očí vašeho partnera. Přibližný ceník naleznete zde.

S těmi nejtalentovanějšími klienty je možná budoucí spolupráce ve formě agenturního zastupování. V rámci našeho talentového programu jsou pak interpreti například obsazování do námi organizovaných kulturních akcí.

Základní vybavení:

  • Zvuková karta/mixážní pult M-Audio Project Mix
  • Studiové odposlechy M-Audio BX5 D2
  • Mikrofony RH Sound HSMC001, Behringer C-1U, Shure SM58, Shure SM57

Hudební tvorba

Nahrávací studio Velmex Productions se kromě autorských projektů zaměřuje také na výrobu zvukových podkladů na zakázku. Portfolio služeb v této oblasti tak zahrnuje například výrobu:

  • rozhlasových spotů,
  • znělek,
  • hudebních podkladů,
  • hudebních podkresů k filmovým snímkům,
  • ...a jiných zvukových produktů (komentáře, rozhovory, mluvené slovo apod.)

Nebráníme se žádnému typu projektu. Pro přibližnou cenovou kalkulaci navštivte náš ceník. Pro bližší informace a přesnější kalkulaci nás stačí kontaktovat na tel. č. 603 854 475.

REKLAMA:

Nej-Dárek.cz
Párty doplňky, dárkové předměty...
www.nej-darek.cz

Správná kondice - Ondřej Kunčický
Portál, který se věnuje správné výživě a zdravému hubnutí.
www.spravnakondice.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Muzikant.cz

Facebook LinkedIn Youtube Domů Ceník Booking Kontakt Dj na svatbu, oslavu, sraz, večírek Karaoke Akce pro děti, dětské dny Ozvučování, ozvučení Moderování Produkce, nahrávací studio